Gdzie kupić stylowe meble do przedpokoju z lustrem do 500 zł

Gdzie kupić stylowe meble do przedpokoju z lustrem do 500 zł

Nasze mieszkanie to coś, co zawsze jest dla nas bardzo cenne. Dbamy o nie i staramy się, żeby było jak najczyściejsze i jak najpiękniejsze. Dokupujemy różnego rodzaju meble, czy też specjalne urządzenia, by mieszkało nam się wygodniej i lepiej. Dzięki temu nie tylko upiększamy tak ważne dla nas pomieszczenia, ale po prostu ułatwiamy życie sobie samym.

Jednym z bardzo ważnych i zarazem bardzo sympatycznych elementów wystroju naszego mieszkania jest lustro. Możemy powiesić je sobie na przykład w przedpokoju i cieszyć oko nie tylko jego wyglądem, ale również wyglądem nas samych, ubranych elegancko przed na przykład jakimś przyjęciem. Jeżeli dołożymy do tego na przykład ramę, to wtedy okaże się, że lustro jest jednym z najpiękniejszych fragmentów wystroju naszego apartamentu.

Warto jednakże pamiętać, że do lustra możemy dobrać również i meble. Oczywiście nie wtedy, gdy nasz pokój jest malutki i mieści się nim ledwo szafka na buty, a czasami nawet i na to nie ma miejsca. Jeżeli jednak możemy sobie pozwolić na umeblowanie naszego pokoju, to wtedy warto wybrać coś, co będzie się idealnie komponować z ramą i ze szkłem.

Takie stylowe meble są do dostania w wielu sklepach meblowych. Warto jednak wcześniej dokładnie zmierzyć wymiary naszego pokoju oraz zdecydować się na konkretny, pasujący do już posiadanego lustra, styl. Albo kupić obie rzeczy równocześnie, wtedy unikniemy braku dopasowania w na przykład kolorze.

Jakie nowoczesne meble do przedpokoju wybrać

Dobrym przykładem takiego mebla może być na przykład tak zwany przedpokój Niko NIKD01. przedpokój Niko NIKD01Wtedy właśnie za cenę 510 złotych otrzymujemy nie tylko całkiem zgrabnie złożony mebelek składający się z jednej szafki, jednej dwudrzwiowej szafy oraz kilku półek, ale także lustro właśnie. Do tego możemy skorzystać z wieszaka na ubrania, umiejscowionego tuż obok lustra, dzięki czemu będziemy mieć praktycznie takie dwa w jednym, całą garderobę pod ręką.

Podobnie wypada przy okazji przedpokoju Niko NIKD05, który posiada dużo węższą szafę, niż jego poprzednik, ale wciąż mamy do dyspozycji wieszak oraz oczywiście lustro.przedpokoj Niko NIKD05 Do tego na dole znajduje się jedna szafka oraz jedna półka, na której możemy umieścić, co się nam tylko żywnie podoba. Takie rozwiązanie przeznaczone jest dla osób mających niezbyt wiele miejsca w przedpokoju, ale nadal potrzebujących lustra i miejsca na ubrania.

Jeżeli szukamy zaś czegoś naprawdę minimalistycznego, wtedy dobrą opcją będzie przedpokój Prince 1, który kosztować nas będzie około siedmiuset złotych.przedpokój Prince 1 W tym przypadku mamy do dyspozycji jedynie wąskie lustro, mały wieszak i trzy zamykane szafki, jednakże z pewnością zmieszczą się do nich najpotrzebniejsze nam rzeczy.

Możemy również oczywiście zakupić najpierw lustro, a potem meble, albo na odwrót, ale wtedy będzie nam gorzej dobrać styl i kolory, a w niektórych przypadkach być może nawet i będziemy musieli skorzystać z pomocy stolarza, który wykona dla nas meble na zamówienie. Dlatego lepiej jest dobrze przemyśleć naszą decyzję. Ewentualnie możemy całkowicie zrezygnować z jakichkolwiek mebli i po prostu wstawić do naszego przedpokoju tak zwany panel ubraniowy, który jest po prostu czymś w rodzaju wieszaka, tyle, że posiadającego tylnią ściankę, w którą wbite są haki, dzięki czemu cała konstrukcja jest pewniejsza i nie spadnie nam na przykład na podłogę. A to z pewnością jest jej ogromny plus.

Leave a Reply