Jaką meblościankę z szafą do 1500 zł wybrać

Jaką meblościankę z szafą do 1500 zł wybrać

Zdarza się, że zamierzamy zakupić meble do naszego mieszkania. Może to być łóżko, kanapa, sofa, albo coś zupełnie innego. Możemy na przykład zdecydować się na coś, co jest niejakim, swoistym połączeniem mebla z szafą, a konkretniej kredensu z pomieszczeniem na ubrania. Jest to tak zwana meblościanka. Dzięki niej możemy nie tylko umieścić wszystkie ważne dla nas przedmioty na tak zwanym widoku, ale również wsadzić tam nasze ubrania, przez co będziemy mieć dosłownie wszystko pod ręką i nic nie stanie na przeszkodzie, by na przykład poszukiwać potrzebnej nam w danym momencie książki, a przy okazji zdecydować się, które ubranie będzie nam przydatne na wieczorną kolację.

Jeżeli jednak zamierzamy zakupić tego rodzaju mebel, to pamiętać musimy jednakże, że nie należy dokonywać tego zakupu zbyt pochopnie. Jeżeli bowiem zakupimy niewłaściwe meble, to potem będziemy mieć problem ze zmieszczeniem ich w naszą wnękę, a już tym bardziej ze zwróceniem ich, czy też z ponownym ich odsprzedaniem. Dlatego właśnie najlepiej najpierw na spokojnie wybrać sobie, co i gdzie chcemy kupić, a wcześniej jeszcze dobrze przejrzeć wszystkie recenzje oraz fotografie.

Jakiej firmy meblościankę kupić

Jeżeli nie za bardzo możemy się zdecydować, co i dlaczego mamy kupić, to poniżej znajdziemy kilka propozycji, jakie mogą nam ułatwić  to niezbyt proste zadanie. Jedną z takowych propozycji właśnie będzie na przykład całkiem sprytny zestawik o wartości 1100 złotych. Nazywa się on Selsey Meblościanka Roco. Selsey Meblościanka RocoW skład tego właśnie zestawu wchodzi nie tylko szafa, ale i również miejsce na telewizor, kilka naprawdę bardzo ślicznych półek oraz miejsce, gdzie możemy wstawić swoje skarpetki, lub inne tego rodzaju przedmioty, a do tego naprawdę bardzo dużej wielkości gablotka wraz ze szkłem.

Drugą propozycją zdecydowanie wartą naszej uwagi jest Abra Ścianka Kreta, która nie tylko posiada bardzo sympatyczną i bardzo miłą kojarzącą nam się nazwę, ale również i cenę, która nie przekracza dziewięciuset złotych. Abra Ścianka KretaW skład tego zaś mebla wchodzi nie tylko – co oczywiste – sama szafa, ale też również i duża ilość półek oraz półeczek oraz oczywiście miejsce na telewizor i kilka bardzo zgrabnych szafeczek.

Jeżeli nadal brakuje nam ciekawego wyboru, to możemy zastanowić się na przykład nad zestawem o nazwie Gała Meble MAJORKA meblościanka za kwotę także 1100 złotych.  Gała Meble MAJORKA meblościankaW tej cenie otrzymamy zarówno szafę, jak i również miejsce na telewizor, kilka bardzo dużych szafek, a do tego dodatkowo jeszcze parę półek oraz specjalnie przystosowaną do umieszczenia w niej na przykład jakichś ozdób gablotkę.

A skąd wzięła się w ogóle nazwa meblościanka? Prawdopodobnie dlatego, że mebel ten ustawiany jest zazwyczaj przy ścianie, ale również zapewne i dlatego, że sam zestaw wygląda dokładnie tak, jak wygląda ściana, czyli jest prostą linią połączonych ze sobą razem wspólnych sobie elementów wystroju.

Takie coś może nie ułatwia ustawienia go nam w pokoju, gdyż elementów nie możemy skręcić, ani ustawić tak, by jeden zasłaniał drugiego, ale z drugiej strony jeżeli znajdziemy właściwe dla nich miejsce, to możemy liczyć na naprawdę bardzo dobry i elegancki efekt, tym bardziej, jeżeli meble nasze będą współpracować kolorystycznie z na przykład naszymi tapetami, albo inną, już istniejącą częścią naszego umeblowania, czy pokoju po prostu. Albo pomieszczenia, gdzie zamierzamy ustawić naszą meblościankę.

 

Leave a Reply